Avrupa’nın en güvenilir ip tv firması

Özellikle son birkaç yıldır, internetin bağlantı hızının ve bant genişliğinin artması sebebiyle iptv hizmetleri ön plana çıkmaya başladı. Yalın bir anlatım ile iptv, internet üzerinden televizyon izleme özelliğidir diyebiliriz. Bunu yaparken, sadece televizyonu değil çeşitli mobil cihazları da kullanabiliyoruz. Kaçırdığınız dizi, film, maç ve benzeri içerikleri istediğiniz zaman internet üzerinden tekrar izleme şansına sahipsiniz. İptv özellikleri konusunda daha detaylı bilgileri, aşağıdaki başlıklarda sunacağız. Germany Servers güvencesinde sunulan bu hizmet, tüm Avrupa’ya ulaşmaktadır. Avrupa satışı yapan bir Türk firması olan Germany Servers, ekonomik fiyatları ve kaliteli hizmet anlayışı ile Avrupa’da yaşayan Türklere iptv hizmeti sunmaktadır.

İptv Nedir, Nasıl Çalışır?

Açılımı “Internet Protocol Television” olan iptv, internet protokolü ile ses ve görüntü aktarımıdır. İnternet bağlantısı için kullandığımız modem ve iptv donanımı arasında oluşturulan bağlantı aracılığı ile frekans transferi yapılır. Bu terimler size ilk etapta biraz karışık gelebilir ama gözünüzü korkutmasın. İptv kurulumu oldukça basit ve pratiktir. Germanyiptv sitesinin teknik destek ekibi, bu konuda size her türlü desteği sunmaktadır. Zaten kurulum aşamasının adımları web sitesinde yer almaktadır. Tüm cihazların kurulum şemasını sitede bulabilirsiniz. İptv satın alma işlemi yapmadan önce, kullandığınız televizyonun, mutlaka bu teknoloji ile uyumlu olduğundan emin olmalısınız. Eski tip televizyonlarda, iptv desteği olmayabilir. Bundan emin değilseniz, sitenin canlı destek ekibine danışabilir ve bilgi alabilirsiniz.

İptv Avantajları

IPTV, son yıllarda çok popülerlik kazanmış ve hızla gelişen bir kavramdır. Iptv’nin çeşitli özellikleri birçok avantaj sağlar. Farklı bir televizyon izleme keyfi ve kullanıcılara seçtikleri içeriği izleme özgürlüğü sunar. Ayrıca, programları kendileri için uygun bir zamanda izlemelerini sağlayarak esneklik sunar. İptv kullanmak, sayısız avantajlar sunar.  Kullanıcılar cep telefonlarından en sevdikleri TV programlarını kolayca kaydedebilir ve daha sonra uygunluklarına göre izleyebilirler. İptv, çeşitli PC merkezli özelliklerin televizyonlara taşınmasına da yardımcı olur. Kullanıcılar ayrıca iptv ile yüksek kaliteli HD videoların keyfini çıkarırlar. İptv avantajları arasında ilk sırada kesinlikle “ özgürce televizyon keyfi “ yaşamayı sayabiliriz.

İptv Paketleri

Avrupa ülkelerine özel satış paketleri sunan Germany Servers, senelik abonelik paketi satın alındığında aylık sadece 6,5 Euro’ya iptv hizmeti sunmaktadır. 1 aylık iptv 20 Euro, 3 aylık iptv 30 Euro, 6 aylık iptv 50 Euro ve senelik iptv paketi sadece 79 Euro şeklinde sunulmaktadır. İptv paketleri arasında 2 senelik ( 139 Euro ) ve 3 senelik abonelik ( 249 Euro ) paketlerinin yanı sıra, sınırsız ömür boyu iptv paketi de ( 499 Euro ) vardır. İstediğiniz iptv abonelik paketini seçip, kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Tüm paketlerde geri iade seçeneği mevcuttur.

İptv Mobil

Germany Servers’ın sunduğu iptv hizmet paketlerini, mobil uygulamaları sayesinde kesintisiz ve tüm uyumlu mobil cihazlardan izleyebilirsiniz. İptv Mobil uyumlu uygulamalar arasında İptv Android ve İptv Ios uygulamaları vardır. Tüm uygulamalar, özel olarak hazırlanmıştır ve satın aldığınız abonelik paketleri ile %100 uyumludur. İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman mobil cihazlarınızdan izleyebilirsiniz. Yüklediğiniz uygulamaların “ Germany Player “ imzalı olmasına dikkat ediniz. Sadece mobil cihazlar için değil, aynı zamanda masaüstü bilgisayarlar için özel olarak hazırlanan Masaüstü uygulamasını indirerek, bilgisayarlarınızdan iptv keyfi yapabilirsiniz. Mobil uygulamalarda yaşadığınız olası bağlantı sorunlarını ve iptv kurulum aşamasındaki yaşayabileceğiniz teknik sorunları +49 151 479 66285 whatssapp hattına veya germanyiptv.co canlı destek hattına bağlanarak anında iletebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*