BAYAN PANTOLON MODELLERİ

Bayanlar iş hayatında olsun günlük hayatta olsun en çok kullandığı parçalardan biri pantolonlardır. Rahat ve kolay kombinlenebilir olduğu için gardırobumuzda vazgeçilmez bir yeri vardır. Spor kıyafetlerle , günlük kıyafetlerle , gece davetlerde ve düğünlerde neredeyse hemen hemen her yerde kullanabileceğimiz geniş bir alan karşımıza çıkıyor. Hal böyle olurken her yıl ve her mevsim modelleri merak konusu oluyor.

2019 bayan pantolon modelleri bu senede birbirinden güzel formlarda karşımıza çıkıyor. Zira hem renk, hem kesim, hem de doku bakımından her sene birbiriyle yarışabilecek niteliklerdeler. Bu yıl geçmiş yıllara göre kalem pantolonlar oldukça öne çıkarken, çalışan bayanlara da büyük bir kolaylık ve de şıklık sunuyor. Kalem pantolonlar da bu sene yüksek bel seçeneği daha bir revaçta gibi görünüyor ve kısa boylu minyon bayanlar için velinimet niteliğinde bir trend haline gelecek gibi. Yazın yavaş yavaş gelişi ve havaların ısınmasıyla da daha rahat karnı sıkmayan rahatça oturup kalkabileceğimiz pantolon modeller tasarımcılar tarafından hanımlara sunuluyor.

Bir diğer bu sezon moda olan pantolon çeşidi ise crop pantolonlar ve genellikle bu model pantolonlarda gri kumaş renkleri tercih ediliyor. Yaz aylarında rahatlıkla tercih edebileceğimiz bir pantolon haline geliyor. Ve hangi yıl olursa olsun hiçbir zaman , zamanı geçmeyen 2017’de de devam eden , iki maskülen pantolon modeli var . Bunlardan biri ütü izli pantolonlarken, diğeri de duble paça pantolonlar. Bu pantolonları da gerek iş hayatında, gerek şık davetlerde rahatlıkla kullanmanız mümkün olacaktır. Kot pantolonlarda ise mavi siyah renkler geçmiş yıllara göre daha bir moda olacak gibi. Görülüyor ki 2019 senesi bazı değişmeyen yönleriyle şıklığı getirirken, değişen yönleriyle de rahatlığı vaat ediyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*